+420 608 399 144

info@vetpoint-trebon.cz

O klinice

Veterinární klinika Vetpoint byla založena v roce 2018 po přesunutí zaběhnuté praxe Veterinární kliniky za bránou z centra Třeboně.

S nárůstem klientely a pacientů a tím i těžších a složitějších případů jsme se rozhodli, že Vám, našim klientům a hlavně Vašim zvířatům, uděláme veterinární medicínu a služby příjemnější a kvalitnější.

Náš tým je nyní složen z pěti veterinárních lékařů s různými specializacemi a veterinární sestry.

Zabýváme se hlavně medicínou malých zvířat (pes a kočka), ale i drobnými savci, dravci a zvířaty hospodářskými. Dlouhodobě spolupracujeme se Zoologickou zahradou Na Hrádečku a s Českým nadačním fondem pro vydru (Záchranná stanice Třeboň).

Jsme nadstandardně vybavené pracoviště, které zajišťuje širokou škálu zákroků. Samozřejmostí jsou preventivní úkony (vakcinace, preventivní prohlídky..), přes diagnostiku „běžných chorob“ až po složitější diagnostiku (endoskopie, artroskopie, RTG, USG,kontrastní vyšetření páteře…). Součástí naší praxe jsou urgentní případy vyžadující hospitalizaci a intenzivní péči jako jsou automobilové úrazy, poranění psů zvířaty při výkonu myslivosti atd .

Naše klientela je určená hlavně naší polohou. Zajišťujeme péči pro zvířecí pacienty z regionů Třeboň, Jindřichův Hradec, České Budějovice, Dačice, Tábor, ale i z rakouského Waldviertel .

K našim klientům přistupujeme s respektem, k našim pacientům s laskavostí a vždy vysvětlujeme daný problém co nejsrozumitelněji. Snažíme se poskytovat péči na vysoké úrovni, která je založena na medicínských důkazech a ne na domněnkách.

Chirurgie je naším nosným oborem a proto naše anesteziologické přístroje, chirurgické vybavení a sterilizace odpovídá standardům medicíny lidské.

Ordinační hodiny

Pondělí – Pátek 8:00 – 18:00
Sobota 9:00 – 12:00
Neděle zavřeno

 

+420 608 399 144

info@vetpoint-trebon.cz

Kde nás najdete?

Veterinární klinika Vetpoint
Na Kopečku 1324
379 01 Třeboň

Facebook